Angielski dla dzieci MyKids

MyTime

Angielski dla dzieci MyKids w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

Im szybciej tym lepiej! Rozpoczęcie regularnej nauki w młodym wieku gwarantuje sukces. Zapewnij swojemu dziecku mocny start w przyszłość!

Kurs językowy My Kids jest opracowany z myślą o uczniach klas 2 – 3 Szkoły Podstawowej. Nasze zajęcia łączą zagadnienia wynikające z podstawy programowej wraz z szerokim zakresem materiałów dodatkowych.

Dziecko uczęszczające na kurs My Kids poznaje wiele ciekawych historyjek, dialogów z życia codziennego i słuchowisk pobudzających wyobraźnię.

Komunikuje się ze swoimi rówieśnikami, buduje własne wypowiedzi. Stawiane są przed nim wyzwania na miarę jego możliwości.

Zajęcia są odpowiednie dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania. Celem zajęć jest rozbudzenie w dziecku ciekawości i chęci do nauki języka angielskiego.

Program kursu My Kids jest ambitny i przyjazny. Zaawansowane słownictwo, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wypowiedzi ustne i pisemne a także rozwiązywanie zadań testowych wzorowanych na egzaminach Cambridge Young Learners jest realizowane w sprzyjającej nauce atmosferze, pełnej dziecięcego humoru i fantazji.

Nasi kursanci są przygotowywani do podjęcia wyzwania i podejścia do pierwszego tak ważnego w swoim życiu egzaminu CAMBRIDGE dla najmłodszych uczniów języka angielskiego.

Dzięki zapisaniu dziecka na kurs językowy, możesz mieć pewność, że zacznie ono odnosić sukcesy językowe i będzie z przyjemnością chodziło na zajęcia.

Zajęcia trwają 60 minut

Grupy składają się z 5 do 7 osób

Kurs całoroczny składa się z 30 spotkań realizowanych

Co można zyskać ?

Twoje dziecko uczy się w przyjemny sposób w atmosferze wzajemnego szacunku, co pozytywnie wpływa na szybkie rezultaty.
Wiemy, że dobra zabawa, pozytywne emocje i humor wykorzystywane podczas nauki sprzyjają zwiększaniu przyswajania wiedzy przez najmłodszych. Kurs My Kids to nie tylko nauka języka angielskiego – to nowa forma spędzania czasu wolnego w wartościowy sposób, przestrzeń do poznawania swoich rówieśników i wspólnego pokonywania barier. To przygoda, która skutkuje umiejętnościami, które zaprocentują wysokimi wynikami w szkole oraz śmiałością w komunikowaniu się za granicą

Co warto wiedzieć o kursie?

Kurs My Kids prowadzony jest w oparciu o ambitny podręcznik SMILES wydawnictwa EGIS.
Wykonaj ważny krok w kierunku edukacji swojego dziecka i miej pewność, że będzie ono rozwijać swój angielski pod okiem doświadczonego lektora.
Dziecko podczas zajęć będzie doskonalić następujące umiejętności:

Konwersacje

Wypowiedź pisemna

Czytanie ze zrozumieniem

Słownictwo

Słuchanie ze zrozumieniem

Gramatyka

Gdzie odbywają się zajęcia w MyTime?

Nasze zajęcia odbywają się w siedzibie głównej szkoły w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 24a, Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 141 oraz w Kartuzach przy ul. Gdańskiej 34. Nasze sale są przestronne i dobrze doświetlone dzięki czemu jest bezpiecznie i komfortowo, zaprojektowana przestrzeń i wyposażenie jest odpowiednie dla dzieci.

Sprawdź nas bez ryzyka

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.