Cennik MyTime 2020/2021

Drogi kursancie, jeśli chciałbyś wiedzieć co kryje się pod ceną kursu i co charakteryzuje naszą pracę, prosimy zapoznaj się z poniższym tekstem.
Naszą kadrę tworzą młodzi ludzie o różnych pasjach i zainteresowaniach, którzy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje językowe a także szeroką wiedzę z zakresu sposobów i metod nauczania języków obcych.

Posiadamy licencje Teddy Eddie, Savvy Ed i Colorin Colorado – a to oznacza, że lektorzy pracujący tymi metodami zostali przeszkoleni i przygotowani do prowadzenia kursów przez samych twórców tych metod. Wszystkie kursy w My Time mają opracowany roczny plan wynikowy, plan zaliczeń materiału oraz profil kompetencji językowych absolwenta.

Wszystkie nasze lekcje są prowadzone w oparciu o standard zajęć. Taki standard określa zakres działań lektora jak i ucznia, formy przekazywania wiedzy, sposoby pracy i zakres kontaktu z rodzicem. Dzięki wyznaczonym standardom nasi lektorzy są w stanie precyzyjnie określić cel każdej lekcji i wiedzą z jakimi umiejętnościami każdy uczeń powinien ukończyć kurs. Pozwala to również zapewnić identyczną formę nauczania u każdego lektora. A zatem zmieniając grupę masz pewność, że standard kursu zostanie zachowany.

Zaplanowaliśmy ścieżkę rozwoju kursanta – to oznacza, że możemy wspólnie określić cel i tempo Twojej nauki. Możesz wybrać ścieżkę standardową i wziąć udział w kursie tradycyjnym, który dobrze nauczy Cię komunikacji i przygotuje do egzaminów szkolnych. Lub możesz wybrać ścieżkę egzaminacyjną i naszym wspólnym celem będzie intensywna nauka zorientowana na zaliczenie egzaminu CAMBRIDGE.

Osobą odpowiedzialną za nadzór nad realizacją standardów lekcji, a także zajmującą się badaniem potrzeb kursantów i potrzeb szkoleniowych lektorów jest metodyk. To ważna funkcja sprawująca nadzór nad jakością pracy. Naszym klientem jest uczeń i jego rodzic – dlatego dbamy aby rodzic był regularnie poinformowany o postępach na lekcjach, zaliczeniach, zadaniach domowych i sposobach pracy. Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku i zawsze znajdujemy czas aby z każdym z Państwa porozmawiać.

Cennik