MyJunior

MyTime

Angielski dla dzieci My Junior w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

Na kursy MyJunior zapraszamy uczniów klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej, którzy chcą osiągnąć wysokie wyniki w szkole oraz poszerzyć swoje umiejętności językowe, zrozumieć angielską gramatykę, poznać szeroki zasób słownictwa oraz nauczyć się swobodnie komunikować po angielsku. Dodatkowym atutem jest możliwość poznania nowych ludzi i otworzenia się na nową kulturę i formę spędzania czasu wolnego.

Kurs jest realizowany w oparciu o precyzyjnie opracowany, autorski program nauczania, dostosowany do potrzeb dzieci w wieku szkolnym. Trzeba nastawić się na systematyczną pracę, ale i sporą dawkę satysfakcji płynącej z uzyskania wysokiego poziomu kompetencji językowych.

Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko znacząco rozwinie swoje umiejętności językowe i będzie miało poczucie sukcesu!

kursy w mytime zukowo

90 minut raz w tygodniu

Całoroczny kurs składa się z 30 spotkań

Grupy liczą od 5 do 7 osób

Co można zyskać

W My Time dbamy aby nauka języka obcego była dla dzieci atrakcyjna. Dlatego naszym kursantom zapewniamy dostęp do najnowszych narzędzi oraz najefektywniejszych metod przekazywania i utrwalania wiedzy. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań aby atmosfera podczas zajęć sprzyjała nauce i kreatywności, otwierała umysły i zachęcała do swobodnej wypowiedzi.

Uzyskaj potwierdzenie swoich umiejętności językowych i podejdź do Egzaminu CAMBRIDGE razem z nami. Nasze lekcje są prowadzone w oparciu o profesjonalne materiały do nauki angielskiego na najwyższym poziomie. Z nami porządnie przygotujesz się nie tylko do egzaminu, ale również uzyskasz wiele praktycznych umiejętności językowych. A i egzaminy szkolne nie będą dla Ciebie zbytnim wyzwaniem.

Co warto wiedzieć o kursie

Program kursu uwzględnia i wykracza ponad program realizowany w szkole publicznej oraz przygotowanie do egzaminów szkolnych.

Ważnym elementem nauczania jest rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się w języku angielskim, nauka pracy z tekstem i słuchowiskiem jak i nauka poszerzonego zakresu słownictwa, solidnych podstaw gramatyki z elementami gier i zabaw dostosowanych do wieku i możliwości kursantów.

Do utrwalania nauki poznanego podczas lekcji słownictwa oraz jego poprawnej wymowy i pisowni służy aplikacja QUZLET. Dodatkowym atutem jest Platforma Edukacyjna online, z której uczeń w dowolnym momencie może pozyskać i sprawdzić swoją wiedzę gramatyczną.

Ważny jest dla nas bieżący kontakt z rodzicem, który jest możliwy dzięki e-dziennikowi. W nim odnotowywane są raporty o materiale zrealizowanym podczas zajęć, zadaniu domowym, oraz zaliczeniach.

Każdy uczeń otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Gdzie odbywają się zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w siedzibie głównej szkoły w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 24a oraz w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 141. Nasze sale są przestronne i dobrze doświetlone dzięki czemu jest bezpiecznie i komfortowo, zaprojektowana przestrzeń i wyposażenie jest odpowiednie dla dzieci. Dysponujemy bogatym zasobem gier edukacyjnych.

Sprawdź nas bez ryzyka

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej, aby doświadczyć tego jak uczymy!