MyAdults

MyTime

Angielski dla dorosłych MyAdults w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

Chcesz swobodnie zwiedzać świat, zdobyć pracę swoich marzeń lub zdobyć nowe umiejętności?

Ucz się z nami języków obcych!

 

Osoby dorosłe pragnące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności lub po prostu zrobić coś dla siebie i spędzać czas w wartościowy sposób zapraszamy na kurs MyAdults.

W naszej szkole przełamiesz barierę językową i nauczysz się płynnie angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego i/lub francuskiego.

Dorośli, zaraz po dzieciach najmłodszych, to najbardziej wymagający klient i uczeń. W MyTime jesteśmy świadomi, że dorośli uczą się inaczej niż dzieci, mają inne potrzeby i motywację.

Dlatego dopasowujemy się do stylu życia i wymagań naszych klientów zadając na wstępie wiele pytań, które pomogą nam przedstawić najwłaściwszą ofertę.

Kurs MyAdults z założenia opiera się o konwersacje, niemniej jednak aby wytyczyć sens tematyczny a także zadbać o naukę odpowiedniego słownictwa i struktur gramatycznych korzystamy z właściwie dobieranych do profilu grupy podręczników. Podczas naszych lekcji minimalizujemy posługiwanie się językiem ojczystym, motywujemy i pomagamy budować wypowiedzi w języku obcym. Lektorzy mówią wyraźnie, odpowiednio dostosowując tempo swoich wypowiedzi, co gwarantuje sukces porozumienia obu stron.

Zajęcia trwają 60 lub 90 minut.
Kurs całoroczny składa się z 30 spotkań realizowanych od września do czerwca.
Grupy składają się z 5 do 7 osób.

Doświadczenie pokazuje nam, że powyższa ilość spotkań w kameralnej grupie pozwala na realizację wszystkich założeń naszego kursu. 

Ponadto cyklicznie organizujemy spotkania kulturowe przy hiszpańskich tapas lub angielskich ciasteczkach – rozmawiamy o swoich zagranicznych podróżach, oglądamy zdjęcia i dzielimy doświadczeniem, opowiadamy historie i anegdoty, na które zbraknie nam czasu w trakcie lekcji.

Co można zyskać?

Kurs MyAdults może mieć wiele odsłon. 

Proponujemy kurs skoncentrowany na posługiwanie się językiem obcym w pracy – przygotowujący do określonego zawodu lub doskonalący określoną umiejętność np. negocjacji, prezentacji, rozmów biznesowych.

Trening maturalny – kurs przygotowujący osoby dorosłe do zdania matury z języka obcego na każdym poziomie.

Kurs egzaminacyjny – polegający na przygotowaniu osób dorosłych do Egzaminów CAMBRIDGE – należy się nastawić na intensywną naukę ale i sporą dawkę satysfakcji ze zdobytych osiągnięć.

Kurs konwersacyjny – mów co chcesz w ramach tematu lekcji. To inspirujące zajęcia, których głównym celem jest nauka i doskonalenie umiejętności wypowiadania się i prowadzenia dialogu w każdej możliwej sytuacji życiowej.

Żadna z powyższych odsłon kursu nie jest dla Ciebie? – Skontaktuj się z nami i powiedz jaki jest Twój cel!

Co warto wiedzieć

W MyTime spędzamy czas mądrze. Słuchamy potrzeb swoich klientów, a to pozwala nam celniej zaplanować ich naukę. Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego motywujemy swoich kursantów do pracy i nauki, ale nie jesteśmy zbyt surowi w swoich wymaganiach. I przede wszystkim dbamy o jakość naszych lekcji, spełniając wewnętrzne standardy lekcji, realizując autorskie plany wynikowe i nieustannie szkoląc swoje umiejętności lektorskie

Co można zyskać?

Nasze zajęcia odbywają się w siedzibie głównej szkoły w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 24a oraz w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 141.

Sale w My Time są przestronne i dobrze doświetlone dzięki czemu jest bezpiecznie i komfortowo. Zaprojektowana przestrzeń i wyposażenie jest odpowiednie dla każdego.

Zajęcia próbne

Rozumiemy, że każdy lubi podejmować przemyślane decyzje. Dlatego zapraszamy na pierwszą lekcję, po którym możesz zdecydować czy kontynuujesz kurs. Jeżeli zrezygnujesz, nie poniesiesz żadnych konsekwencji, a lekcja, w której brałeś udział będzie darmowa. 

Jeżeli w trakcie roku szkolnego dokończenie kursu będzie dla Ciebie niemożliwe – pamiętaj, że masz 1 miesiąc wypowiedzenia.

Startujemy 18.09!

Zapisz dziecko na angielski przed pierwszymi zajęciami