MYKIDS_1

Angielski dla dzieci 8-11 lat w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

MyKids

Ambitny angielski dla dzieci 8-11 lat

Kompleksowo przygotowany program dla dzieci w wieku 8-11, bazujący na ambitnych podręcznikach Give Me Five wydawnictwa Macmillan.

Wymagania są dostosowane do wieku i możliwości uczniów oraz uwzględniają założenia Podstawy Programowej. 

Skuteczność kursu MY KIDS polega na systematycznym utrwalaniu materiału, pracy z podręcznikiem, uzupełnionej zestawem zadań do powtórek systemowych oraz stałym pogłębianiu zdobywanych umiejętności i regularnej praktyce komunikacyjnej angażującej fizycznie poprzez gry ruchowe.

Na czym polega kurs?

Czytanie i pisanie

Rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz swobodnego pisania po angielsku

Zasady gramatyki

Znajomość i umiejętność korzystania z 4 czasów gramatycznych i 11 zagadnień gramatycznych

Płynne mówienie

Umiejętność tworzenia płynnych i poprawnych odpowiedzi na blisko 250 pytań, w tematyce odpowiadającej grupie wiekowej.

Bogate słownictwo

Znajomość co najmniej 436 nowych wyrazów, umiejętność rozpoznawania ich w dłuższych wypowiedziach oraz wykorzystywania ich w grach i zabawach

Rekomendowana
dalsza ścieżka

Jeśli już opanowałeś podstawy języka angielskiego, to znak, że jesteś gotowy na kolejny etap rozwoju! Zachęcamy Cię do kontynuowania swojej edukacji na kursie MyJuniors.

Tutaj Twoje umiejętności nabiorą rozpędu, a my pomożemy Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom biegłości językowej.

Pobierz E-book
O EDUKACJI JĘZYKOWEJ

Napisany przez dyrektorkę metodyczną MyTime

FAQ

Program MyKids został zaprojektowany w celu całkowitego zanurzenia dziecka w języku angielskim, stymulowania chęci komunikacji w bezpiecznym środowisku, rozwijania umiejętności czytania oraz regularnego doskonalenia gramatyki.

Nowi uczestnicy kursu otrzymają pierwsze zestawienie postępów swojego dziecka na początku listopada, co pozwoli im lepiej zrozumieć jego dostosowanie się do grupy. Dodatkowo, rodzice będą regularnie informowani o postępach, w tym o poziomie słownictwa, umiejętnościach językowych (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie), a także o mocnych stronach dziecka i sugerowanym kierunku jego rozwoju.

Tak, jesteśmy przekonani, że rozsądnie dobrana praca domowa przynosi wiele korzyści, i starannie przekazujemy tę świadomość naszym kursantom. Praca domowa obejmuje różnorodne zadania w ćwiczeniach oraz dostęp do atrakcyjnej aplikacji. Aktywność i uczestnictwo w zajęciach stanowią jedno skrzydło kursu MyKids, jednakże równie istotne jest drugie skrzydło – systematyczna, samodzielna praca w domu, niezbędna do osiągnięcia biegłości w języku.

Struktura zajęć oparta jest na wyznaczeniu celu danej lekcji, części powtórkowej (pogłębienia znajomości materiału), elementach systemowych (ćwiczenie czytania, mówienia oraz gramatyki) i części głównej zajęć.