MyTime

Angielski dla młodzieży MyTeens w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

Kurs MyTeens został stworzony z myślą o młodzieży klas 7 i 8 przygotowującej się do egzaminu ósmoklasisty oraz młodzieży licealnej przygotowującej się do matury.

Program kursu solidnie przygotowuje uczniów do czekających ich egzaminów jak i znacznie wykracza ponad ten poziom, pozostawiając przestrzeń dla ciekawych dyskusji i angażujących zadań.

Pomożemy Twojemu dziecku poczuć się pewnie przed czekającymi go egzaminami

W kursie My Teens uczniowie przydzielani są do grup zgodnie ze swoimi potrzebami i poziomem językowym.

90 minut raz w tygodniu

Całoroczny kurs składa się z 30 spotkań

Grupy liczą od 5 do 7 osób

Co można zyskać

Nastolatek uczęszczający na kurs MyTeens uczy się wypowiadać szczególnie dbając o poprawność gramatyczną, językową i prawidłową wymowę, poznaje nowe, zaawansowane słownictwo a także poznaje reguły słowotwórstwa, analizuje dłuższe i ambitniejsze teksty, wykonuje zadania ze słuchu o podwyższonym poziomie trudności.

Dodatkową zaletą zajęć są zadania projektowe w których uczniowie opracowują rozwiązania problemów dzisiejszego świata, dyskutują na tematy bieżące oraz udowadniają swoje stanowisko w debatach.
Uczeń kończący kurs MyTeens osiąga wszystkie swoje cele językowe. Jest pewny siebie, wie jak argumentować i bronić swoje zdanie, jak właściwie napisać tekst po angielsku, potrafi rozwiązywać zadania egzaminacyjne, a także jest świetnie przygotowany do podjęcia nauki na kolejnym etapie edukacyjnym.

Dodatkową możliwością jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego umiejętności językowych i podejście do Egzaminu CAMBRIDGE razem z nami. Nasze lekcje są prowadzone w oparciu o profesjonalne materiały do nauki angielskiego na najwyższym poziomie.

Z nami porządnie przygotujesz się nie tylko do egzaminów Cambridge oraz szkolnych, ale również uzyskasz wiele praktycznych umiejętności językowych.

Co warto wiedzieć ?

Nasze lekcje prowadzone są w oparciu o standard zajęć i program nauczania oraz podlegają weryfikacji i ocenie metodyka. To gwarantuje najwyższą jakość nauczania we wszystkich naszych grupach.
Ponadto, do dyspozycji uczniów jest zakres filmików gramatycznych wraz z testami do samodzielnej diagnozy swojego poziomu.

Kierując się zasadą, że zadanie jest „ambitne, ale możliwe do wykonania” opracowaliśmy system zaliczeń materiału, który wyznacza uczniom i lektorowi cele do dalszej pracy.
Ważny jest dla nas bieżący kontakt z rodzicem, który jest możliwy dzięki e-dziennikowi. W nim odnotowywane są raporty o materiale zrealizowanym podczas zajęć, zadaniu domowym, oraz zaliczeniach.

Każdy uczeń otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Gdzie odbywają się zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w siedzibie głównej szkoły w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 24a oraz w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 141. Nasze sale są przestronne i dobrze doświetlone dzięki czemu jest bezpiecznie i komfortowo, zaprojektowana przestrzeń i wyposażenie jest odpowiednie dla młodzieży. Dysponujemy bogatym zasobem gier edukacyjnych.

Sprawdź nas bez ryzyka

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.