MyTime

Kilka słów o naszej szkole. Poznaj nas.

Tworząc MyTime pragnęłam, aby było to miejsce wyjątkowe. Miejsce w którym nie tylko zdobywa się solidną wiedzę i umiejętności, ale miło spędza czas, miejsce w którym, każdy znajdzie coś dla siebie.

W MyTime z sukcesem realizujemy nasze główne założenia jakimi są:
profesjonalizm i doskonałość w nauczaniu oraz wysokie zaufanie klientów.

Jesteśmy zespołem osób z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby nauka u nas mogła być efektywna i przyjemna zarazem.

Stawiamy na indywidualne podejście i wywołanie poczucia sukcesu niezależnie od poziomu nauczania. Pomagamy poszerzać horyzonty myślowe, przełamywać bariery językowe i motywować w spełnianiu marzeń naszych kursantów.

Alicja Rebicka

Założycielka, Dyrektor Zarządzający CEJ MyTime

mytime-4 (1)

Lubimy wyzwania i ciągłe sprawdzanie się, dlatego w 2016 roku uzyskaliśmy miano Akredytowanego Centrum Metody Teddy Eddie, od roku 2017 jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed. W roku 2018 i 219 uzyskaliśmy miano Partnera Premium metody Teddy Eddie. Mino obecnej sytuacji nie zwalniamy tempa i od czerwca 2020 posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English, oraz Talent Friendly Company.

W pierwszych dniach pandemii przekształciliśmy się całkowicie w szkołę ONLINE, a nasze relacje z uczniami, pomimo lockdownu stały się jeszcze bliższe. Jesteśmy dumni, że w tym trudnym czasie z naszych zajęć korzystało 98% naszych kursantów.

Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie

Akredytowane Centrum Metody SavvyEd