Półkolonie

Półkolonie letnie i zimowe w Żukowie!

Czas wakacji letnich i ferii zimowych, to czas w którym chcielibyśmy zapewnić swojemu dziecku odpoczynek pełen atrakcji i przygód, które pozostaną w jego pamięci przez wiele, wiele lat.

Aby to osiągnąć powinniśmy mu zagwarantować opiekę osób, dla których praca z dziećmi, to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność

Dlaczego półkolonie w MyTime?

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji półkolonii sprawia, że doskonale wiemy, co zrobić, aby Twoje dziecko wracało do domu z uśmiechem na twarzy i z radością oczekiwało kolejnego dnia. Od lat współpracujemy z tą samą kadrą wykwalifikowanych wychowawców dla których pracy z dziećmi to ogromna radość i świetna zabawa.

W trakcie każdego turnusu półkolonii zapewniamy: zajęcia językowe, codzienne warsztaty tematyczne oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. To wszystko sprawi, że Twoje dziecko nie tylko nawiąże nowe relacje, ale też wzbogaci swoje umiejętności oraz rozwinie zainteresowania. Drogi Rodzicu, jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane, inspirujące, atrakcyjne i rozwojowe półkolonie, to jesteś w odpowiednim miejscu!!!

Zapraszamy! …bo mówią, że u nas jest fajnie!

PÓŁKOLONIE LETNIE TEMATYCZNE

Szalone wakacje – to coś, co lubimy najbardziej!!! W tym roku przygotowaliśmy sześć atrakcyjnych turnusów tematycznych. Dzieci nie tylko będą brały udział w warsztatach, wycieczkach, spotkaniach z zaproszonymi gośćmi, ale też będą miały okazję na codzienną styczność z językiem angielskim lub hiszpańskim. Na półkolonie letnie zapraszamy dzieci w wieku od 5-11 lat. Zapewniamy wykfalifikowaną kadrę doświadczonych opiekunów i animatorów. Każdy z nich posiada wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy. Nasze półkolonie organizujemy pod nadzorem Kuratorium Oświaty i jak co roku wpisujemy na listę Ministerialnej Bazy Wypoczynku. Uczestnikom zapewniamy również ubezpieczenie NNW. Wszystko po to, aby Państwa dzieci czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszamy! …bo mówią, że u nas jest fajnie!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE TEMATYCZNE

Rodzicu! Zastanawiasz się jak Twoje dziecko spędzi najbliższe ferie? Szukasz półkolonii zimowych po brzegi wypełnionych atrakcjami? Chcesz, aby Twoje dziecko z radością czekało na kolejny dzień? Zapraszamy!!! Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że nasze półkolonie to idealne miejsce dla Twoje dziecka!!!