Pracuj z nami

Czy wyobrażasz sobie miejsce, w którym możesz spełniać swoje zawodowe marzenia?

Takie, w którym po przekroczeniu progu, kąciki ust unoszą się do góry, serce zalewa fala ciepła, Twoje inicjatywy szybko kiełkują jak w cieplutkiej, nowoczesnej szklarni, a Twoje skrzydła rosną tak szybko jak drożdżowe ciasto w babcinej kuchni?

Nazywam się Alicja Rebicka. Od 2016 roku zasiadam za sterami mojego centrum edukacyjno-językowego.

Na samym początku chcę Ci powiedzieć, że bardzo dokładnie dobieram zespół. Zależy mi, aby lektorzy i pozostali pracownicy mogli się spełniać i realizować zawodowo.

Uwielbiam ambitnych ludzi, nastawionych na rozwój, którzy co rusz stawiają sobie kolejne cele do osiągnięcia.

Ale z drugiej strony, aby te osoby wyposażone były w wiele pokładów empatii, opiekuńczości i były otwarte na budowanie trwałych relacji z pozostałą kadrą i swoimi kursantami.

Bardzo chciałabym, aby każdy na pokładzie MyTime miał poczucie, że jest niezastąpioną częścią załogi. Że jest doceniany i miał poczucie, że ta praca jest istotna. Bo faktycznie tak jest. Wysiłek włożony w tworzenie szkoły językowej, procentuje za sprawą uśmiechów naszych kursantów, czy satysfakcji z osiągnięć i wchodzeniu na wyższy poziom językowy.

Co dobrze jest o nas wiedzieć?

Stawiamy na mocną edukację językową dzieci i młodzieży. Naszym fundamentem pracy jest tworzenie kursantom idealnych warunków do nauki. A do realizacji tego kluczowi są magnetyczni lektorzy – naturalni, empatyczni, kreatywni i przede wszystkim – otwarci na nowoczesne metody nauczania.

Na rynku jesteśmy od 2016 roku

Obecnie pod naszymi skrzydłami uczy się ponad 530 kursantów

Na pokładzie znajduje się 21 pracowników

Obecnie placówki My Time znajdują się w Chwaszczynie, Żukowie oraz w Kartuzach

Dlaczego warto u nas pracować?

masz poczucie wpływu na wszelkie inicjatywy i działania

otrzymujesz profesjonalny, nowoczesny rozwój (zarówno metodyczny, jak i osobisty) dopasowany do Twoich predyspozycji i mocnych stron

dostajesz dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi do pracy

gwarantujemy wsparcie całej załogi, a przede wszystkim naszych metodyków oraz osób z sekretariatu

masz pracę bez okienek, a to oznacza, że scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć

dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to kiedy i ile godzin będziesz pracować

mamy jasno określoną ścieżkę awansu - zarówno pod względem stanowiska, jak i finansowym

pracujemy w przytulnych, nowoczesnych i świetnie wyposażonych salach

zapewniamy tzw. pakiet lektora (wszelkie potrzebne do pracy materiały: książki, boxy do kursów itp.)

otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty, na dodatek co jakiś czas organizujemy wspólne eventy i wyjazdy firmowe

Jakimi metodami pracujemy?

To nie jest tak, że gdy już zasilisz miejsce w naszych szeregach, będziesz musiał się wykazać i stworzyć dla każdej grupy scenariusze lekcji. Siedzieć po nocach, tworząc materiały dydaktyczne, szukając miliona inspiracji w sieci, które posłużą za kanwę Twoich zajęć…

Dalecy jesteśmy od tego. Kolejny raz powołamy się na naszą misję – ogromnego wsparcia metodycznego dla Ciebie. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, komfort pracy, a także w ogromnej trosce o naszych kursantów, mamy w 100% zaplanowaną ścieżkę edukacyjną w oparciu o licencjonowane, świetne metody nauczania.

Jak wygląda ścieżka kariery w My Time?

Zacznijmy od tego, że fundamentem rozwoju nie jest rywalizacja, a współpraca. Jeśli to dla Ciebie jasne i zgadzasz się, to zerknij na naszą grafikę, która przedstawia Mapę Sukcesu Lektora MyTime.

Dzięki niej możesz zobaczyć, gdzie jesteś teraz, a gdzie możesz być za chwilę. Fotel dyrektora czeka 🙂

Jak do niego dość? To w dużej mierze zależy od Ciebie. Widzisz nasze puzzle sukcesu, a to, jak sobie je poukładasz, ile energii włożysz i czasu zainwestujesz w przeskakiwanie z poziomu na poziom, zależy od Ciebie.

Jak widzisz, mamy dokładny plan Twojego rozwoju. Jeśli tylko czujesz, że jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie, to wspólnie możemy popłynąć po sukces.

Nie musisz tygodniami zbierać się w sobie, aby poprosić o podwyżkę, czy awans. Sami to dostrzeżemy. Bo mamy wizję Twojego awansu.

Podczas pracy kilkakrotnie spotkamy się, aby omówić przebieg naszej współpracy i przeanalizować, czy płyniemy w dobrym kierunku i ten Twój sukces rzeczywiście jest na wyciągnięcie ręki.

Na tej wspólnej drodze będziemy dodawać Ci skrzydeł, ale też podnosić, gdy zjawi się chwila ich opadnięcia.

Jak się z nami pracuje?

Nasi lektorzy mówią, że MyTime to nie praca, a stan umysłu 🙂 Sami potwierdzają, że takiej atmosfery na próżno szukać gdzie indziej. Podkreślają, że zawsze mogą liczyć na pomoc kogoś z nas, dostać wsparcie, a także rozwiązać każdą przeszkodę czy pokonać wspólnie problem. My tu gadu-gadu, ale być może masz małe poczucie, że trochę koloryzujemy? Jeśli tak, to – zerknij niżej – zostawiamy Cię sam na sam z naszymi lektorami. Niech oni sami szepną Ci kilka słówek, jak pracuje się im z nami.

Pracę w MyTime cenię przede wszystkim za możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia. Ponadto za pozytywną energię, którą staramy się zarażać naszych kursantów. Tutaj faktycznie mogę spełniać swoje pasje i pomysły na innowacyjne metody prowadzenia zajęć.

Iwona Daleka

Cenię MyTime za mnóstwo rzeczy. Wśród nich mogę ująć swój rozwój osobisty i zawodowy. Zawsze mogę liczyć na wsparcie oraz mam okazję poznawać tu wspaniałych ludzi, dla których nauka języka obcego jest prawdziwą pasją.

Katarzyna Loewenau

Praca w MyTime to sama przyjemność. Takiej atmosfery nie znalazłam w innym miejscu. Zawsze mogę liczyć na pomoc współpracowników, dla których nie istnieje pojęcie problemu nie do rozwiązania. Przechodzimy tutaj szereg szkoleń, które rozwiewają wszelkie niepewności i nie pozostawiają nic przypadkowi. Wszystko jest jasne i klarowne.

Dominika Dzionk

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

To skontaktuj się ze mną i umówmy się  na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznamy się bliżej i zobaczysz, jak funkcjonujemy od wewnątrz. Zadzwoń: 501-032-650, lub wypełnij formularz: