Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Angielski dla dzieci 2-7 lat metodą TEDDY EDDIE w Żukowie, Chwaszczynie, Kartuzach.

Teddy Eddie

Ambitna licencjonowana metoda nauczania

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Obserwacje metodyków Edu Bears pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia. 

Na czym polega kurs?

Komunikacja

Dzieci bardzo szybko akceptują fakt, że angielski służy do komunikowania się i dlatego nauka naszą metodą nie jest dla nich sztuczna. Odpowiednio zachęcone bez większych trudności podejmują próby wysłowienia się po angielsku i nie wstydzą się tego, że coś może nie wyjść idealnie.

Nauka pełnymi zdaniami

Angielski to nie zbiór pojedynczych słówek – w procesie nauki liczą się całe zdania i teksty, dłuższe wypowiedzi i naturalne operowanie językiem. I tak właśnie uczymy w Teddy Eddie.

Współpraca Rodzic - Lektor

Rodzice kursantów Teddy Eddie mogą liczyć na regularny kontakt z lektorem
i informacje na temat postępów dziecka. Po każdych zajęciach lektor podsumowuje pracę grupy, co tydzień wysyła w tym temacie maila, a na koniec każdego semestru przygotowuje dla rodziców obszerne raporty.

Początek ambitnej edukacji

Teddy Eddie to pierwsza z trzech metod składających się na ambitną ścieżkę edukacyjną. Na starsze dzieci czekają metody Savvy Ed i Edward’s League. Możliwość kontynuacji oznacza plan na utrzymanie wysokiego poziomu językowego dziecka i szansę na pomyślnie zdane egzaminy Cambridge.

Rekomendowana
dalsza ścieżka

Jeśli Twoja pociecha rozpoczęła przygodę z językiem angielskim wraz z misiem Eddie’m rekomendujemy pozostanie na ścieżce egzaminacyjnej.

Po ukończonym kursie Teddie Eddie na Twoje dziecko czeka kolejna ambitna metoda Savvy Ed.

Zobacz jak wyglądają zajęcia

Pobierz E-book
O EDUKACJI JĘZYKOWEJ

Napisany przez dyrektorkę metodyczną MyTime

FAQ

Zajęcia Teddy eddie przeznaczone są dla dzieci już od 2 roku życia i jest to bardzo dobry moment na zapisanie dziecka na zajęcia językowe, ponieważ takie dziecko uczy się nadal również polskiego, więc nauka języka jest dla niego rzeczą całkowicie naturalną

Przez to, że dziecko w takim wieku codziennie uczy się czegoś nowego, jest to dla niego całkowicie naturalne, więc z większą łatwością przyswaja nowy język, dodatkowo dziecko oswaja się z nowym językiem, przez co obcowanie z nim staje się codziennością, dzięki czemu uniknie bariery językowej, oraz dzieci uczące się od najmłodszych lat mają większą elastyczność językową, dzięki czemu później jest im łatwiej przyswoić nowe dźwięki czy słówka.

Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych nastolatków. Kursanci doskonalą swoje umiejętności językowe, by móc z dużą swobodą komunikować się po angielsku, zachowując przy tym poprawność językową. Celem kursu jest nie tylko zdobycie samodzielności językowej, ale także możliwość uzyskania najwyższych wyników na egzaminach.

Do Kursu Teddy Eddie jest dodatkowo dedykowana aplikacja Plac Zabaw. Jest to wspaniała możliwość, żeby w atrakcyjny sposób powtórzyć w domu materiał przerabiany na zajęciach. Dodatkowo, każdy rodzic dostanie Poradnik rodzica, w którym jest mnóstwo porad w jaki sposób można w domu pracować z językiem i materiałem przerobionym na zajęciach.