Zespół

Uczą, lubią, szanują i wspierają

Doświadczony zespół lektorów i metodyków

Wyjątkowy zespół lektorów i metodyków – zaangażowany i kompetentny – niczym architekci sukcesu naszych uczniów. Ambitni i nastawieni na rozwój – w ciągłym procesie samodoskonalenia – regularnie podnoszą swoje własne kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. 

Z wyrozumiałością i zapałem towarzyszą swoim uczniom w realizowaniu programu, będąc ich największymi kibicami. Każdy z naszych lektorów to nie tylko nauczyciel, ale przede wszystkim wspaniała osoba, która z pasją i empatią podchodzi do procesu dydaktycznego, inspirując i motywując uczniów do ciągłego poszerzania swoich horyzontów.

Poznaj Nas bliżej

Dlaczego MyTime? Odpowiedź znajdziesz w filmach jakie przygotował dla Ciebie nasz team metodyczny.

Korzyści ze współpracy z My Time

223B771E-197F-4237-BC5F-5F1A90975E8D

ROZWÓJ ZAWODOWY

W MY TIME zachęcamy lektorów do ciągłego rozwoju zawodowego poprzez dostęp do szkoleń, warsztatów i sesji mentoringowych. Regularne aktualizacje metod nauczania i dostosowywanie ich, do dynamicznie zmieniających się potrzeb uczniów, pomagają nauczycielom doskonalić ich własny warsztat.

3D86A401-53DF-4270-8544-103AF2713532

INSPIRACJA I TEAMWORK

MY TIME to środowisko, które budzi kreatywność i wynagradza współpracę wśród lektorów. Mają oni pełną swobodę w implementowaniu nowatorskich metod dydaktycznych, dostęp do różnorodnych zasobów edukacyjnych oraz platformę do dzielenia się pomysłami i doświadczeniami z innymi członkami zespołu. Korzystają wszyscy - uczniowie, rodzice i nauczyciele.

371637C1-AACF-4C65-8E68-D50446867E24

WPŁYW NA INNYCH

Praca w MY TIME pozwala lektorom na realny wpływ na rozwój edukacyjny uczniów. Spersonalizowane ścieżki edukacyjne i dostosowanie metod nauczania do potrzeb uczniów, umacnia poczucie odpowiedzialności wśród nauczycieli i przyczynia się do trwałych zmian w życiu uczniów. Jest tu mnóstwo przestrzeni na satysfakcję!

Licencjonowane metody nauczania

Pełne wsparcie dydaktyczne

W MY TIME wspieramy naszych nauczycieli, eliminując potrzebę spędzania długich godzin na samodzielnym przygotowywaniu materiałów dydaktycznych. Dzięki wdrożeniu w pełni zaplanowanej ścieżki edukacyjnej, opartej na licencjonowanych i sprawdzonych metodach nauczania, nasi lektorzy mogą skupić się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu zajęć i wspieraniu rozwoju każdego ucznia. 

Zapewniamy kompleksowe materiały dydaktyczne i narzędzia, które ułatwiają nauczanie i inspirują do innowacyjnego podejścia.

Pasjonuje Cię nauczanie?

Jesteś gotowy/a zostać lektorem MyTime?

Możliwość rozwoju osobistego jest jednym z podstawowych elementów naszej filozofii. Ścieżka kariery dla lektorów, została zaprojektowana tak, aby wspierać ich na każdym etapie ich życia zawodowego, oferując szkolenia, warsztaty – w efekcie możliwości awansu. Na podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu umiejętności dydaktycznych naszego zespołu , zależy nam tak samo jak im samym – będą przecież nosić dumnie nasze logo – na koszulce i w sercu! 

Warto rzucić okiem na grafikę – pięknie ilustruje kolejne etapy rozwoju zawodowego oferowane w MY TIME. Jest tu miejsce dla osób z niewielką praktyką, tych bardziej zaawansowanych, aż po bardzo doświadczonych. Taka struktura pozwala na planowanie i realizację aspiracji zawodowych wedle własnych potrzeb i możliwości. Krok po kroku – fotel dyrektora czeka.

Ścieżka kariery Lektora MyTime

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Aplikuj!